Hosting aplikací

15.9.2009

Ve spolupráci s firmou Outsourcing Solution s.r.o. jsme pro Vás připravili možnost síťového provozu systému KelWIN nebo i jakýchkoliv jiných Vašich aplikací na pronajatém serveru s možností zabezpečeného přístupu přes internet odkudkoliv z celého světa.

„Sednete k jinému PC v kanceláři, přihlásíte se a máte svoji plochu. Včetně rozepsaného mailu. Sednete si doma ke svému počítači a máte svoji plochu. Včetně rozepsaného Excelu. Sednete si v Londýně do kavárny a máte svoji plochu. Včetně rozepsané prezentace.“

Podobným způsobem můžete z jakéhokoliv počítače připojeného na internet spustit Váš KelWIN nebo KelSQL.

Podrobné informace o fungování a výhodách hostingu získáte na adrese:

www.outsourcing.cz. Mimo jiných výhod to může přinést také zrychlení Vašeho síťového provozu.

Měsíční náklady na hosting se přímo odvíjí od počtu přístupů. Cena za jeden přístup bez používání MS Office je 900,- Kč měsíčně a s MS Office 1.350,- Kč měsíčně.

Příklady:

  • Firma s 5 uživateli přistupujícími na server bez použití MS Office zaplatí 4.500,- Kč měsíčně. Pro srovnání: náklady na pořízení a provoz vlastního serveru rozpočítané do 24 měsíců by při současných cenách činily cca 10.000,- měsíčně.
  • Firma s 1 pobočkou, 15 uživateli přistupujícími na server a 5 z nich používá i MS Office zaplatí 15.750,- Kč měsíčně. Náklady na pořízení a provoz vlastního serveru včetně licencí MS Office rozpočítané do 24 měsíců by při současných cenách činily cca 19.000,- měsíčně.

Hostovaný provoz si můžete snadno vyzkoušet následujícím způsobem: klikněte na odkaz ftp://zoro.kelocnet.cz/pub/KelocCS/Demo/demoKELOC.exe a zvolte Spustit. Pro opakované používání si můžete demoKeloc.exe i uložit, například na Vaši plochu. Program se po spuštění přihlásí na plochu vzdáleného serveru, kde jsou mj. k dispozici demoverze programů KelWIN a KelSQL.