Partneři

Společně s našimi partnery jsme schopni uspokojit Vaše potřeby.

Katalog-Účetních.cz - První katalog ÚČETNÍCH v České republice – Největší seznam účetních, daňových poradců a auditorů, kteří Vám nabízejí své služby v přehledných profilech. Funguje již od roku 2009 a nabízí Vám podrobné vyhledávání v 30 kategoriích napříč účetními obory. U nás si svého účetního partnera spolehlivě vyberete. Nebo zadejte svou poptávku a my ho najdeme za Vás: účetní poradenství, vedení účetnictví či zpracování mezd.

Keloc NET - dodavatel e-shopu i-select.

Credit CheckDlouhodobě pracujeme na vývoji nástrojů pro řízení kreditních rizik. V minulosti jsme se podíleli na mezinárodních projektech bankovních registrů, automatizace hodnocení kredibility žadatelů o úvěry ve finančních institucích, nebo B2B informačních databází.

Bisnode Česká republika, a.s. - dodavatel systému Octopus, který slouží  pro on line prověřování firem a vymáhání pohledávek (dříve DC Group).

TFP Universal - dodavatel technologií čárových kódů. Poskytují online řešení/propojení čteček s programem kelexpress/kesql (tvorba skladových dokladů s předlohou, bez předlohy, inventurní soupis …). Jsou dodavatel technologií čárových kódů, prodejce a servis čteček a tiskáren (Motorola, Zebra …), výrobce etiket a štítků (matné, pololesklé a hlazené papírové; termo etikety; čisté výseky ale i etikety s potiskem a grafikou (bez nutnosti potisku); print archové A4; fóliové etikety PE, PET, PP, PVC; bezpečnostní etikety (po odlepení se etiketa poškodí); textilní etikety našívací i samolepící; kartónové visačky; …) , termotransferové tiskárny, snímače čárových kódů, mobilní terminály, WiFi bezdrátové sítě …

Outsourcing Solution - dodavatel cloudových řešení Dragon Cloud.

PRODUCTOO s.r.o. - dodavatel e-shopu. Kombinuje klasický způsob prodeje na internetu pomocí E-shopu s jedinečnou metodou Designeru umožňující 3D prezentaci a prodej zboží vyráběného na míru podle vlastností a vzhledu, které si přizpůsobí sám zákazník.

ZEMAN Váhy s.r.o. - vyrábí průmyslové váhy a vážicí systémy, importuje a prodává obchodní váhy a vážicí techniku vcelé její škále. Dále dodává a instaluje registrační a počítačové pokladny, příslušenství a doplňky k POS systémům, prodává a implementuje obchodní a expediční software a současně provádí servis a veškeré služby ke všem prodávaným produktům. Program KelExpress/SQL je propojen na váhy typu Sharp/CAS.

Účtujeme - spolehlivě, s.r.o. - vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy a s tím spojené široké spektrum doplňkových služeb.

QR platba vám usnadní vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci, nebo platbomatech. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit fakturu. Stačí vyfotit QR kód z faktury chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky.