Menu

Ekonomický software na míru

30. 1. 2012

Vývoji ekonomických informačních systémů se věnujeme již od roku 1991 a do dnešního dne si naše programy získaly přízeň více než 6 000 uživatelů. V současnosti pomáhají programy KelWINKelEXPRESS a KelSQL při každodenních činnostech drobným živnostníkům, menším firmám i velkým podnikům. Vzhledem k tomu, že naše produkty lze konfigurovat na míru, můžeme nabídnout řešení podnikatelským subjektům z různých oborů činnosti.

Odborné konzultace

Při výběru nového ekonomického informačního systému řeší zákazníci mnoho otázek. S naším profesionálně školeným personálem můžete odborně konzultovat vše potřebné. V předkupní fázi pro Vás připravíme ukázkovou prezentaci našeho software, provedeme analýzu Vašich potřeb a požadavků a doporučíme Vám produkt nejlépe odpovídající potřebám Vaší firmy. Na naše konzultanty se můžete samozřejmě obrátit i v poprodejní fázi, při samotném užívání našeho software.

Zaškolíme Vás

Rádi pro Vás přichystáme školení celého systému nebo jednotlivých modulů. Školení nabízíme jak začínajícím, tak i dlouhodobějším uživatelům, kteří chtějí zefektivnit vlastní práci se systémem. V případě zájmu Vás zaškolíme v naší kanceláři, přímo ve Vaší provozovně či v případě většího počtu účastníků ve smluvně zajištěných odpovídajících prostorách.

Trvalá péče

Nedílnou součástí našich služeb je i dokumentace základního ovládání systému a jednotlivých modulů. Zákazníkům poskytujeme trvalou podporu pravidelnými informacemi o novinkách a aktualizacemi každého z užívaných modulů. Při důležitých aktualizacích ekonomického informačního systému obdržíte automaticky také popis nových funkcí a jejich ovládání. A pokud potřebujete vyřešit jakýkoli problém či dotaz k programu, stačí zavolat na naši hot-line, která je Vám k dispozici zdarma.

Fiza   Microsoft