Menu

Demoverze programu KelEXPRESS v cloudu (AppOn.cloud)

Vzhledem k rostoucímu zájmu o provoz našeho software v cloudu jsme v roce 2021 navázali spolupráci se společností Sprinx Systems, a.s. Přinášíme zákazníkům možnost provozovat naše programy KelMINI, KelEXPRESS a KelSQL v prostředí cloudu Appon.Cloud Česko.

Díky tomu získáte bezpečný přístup ke svému programu odkudkoliv, nejste vázáni na jeden počítač. Můžete pracovat z práce, z domova nebo od zákazníka, přitom nemusíte přenášet žádná citlivá data na externím disku – Vaše data jsou bezpečně uložena na jednom místě.

Pokud chcete vědět, jak program KelEXPRESS v prostředí Appon.Cloud vypadá, vyzkoušejte si to! Připravili jsme pro Vás demoverzi programu, kterou nemusíte instalovat na Váš počítač. Po vyplnění tohoto formuláře Vám společnost Sprinx Systems, a.s. pošle přístupové údaje, se kterými získáte na měsíc zdarma přístup k demoverzi programu KelEXPRESS.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů společností Sprinx Systems, a.s. Údolní 212/1 147 00 Praha 4, IČ: 26770211.

V případě zájmu o řešení Appon.Cloud se můžete obrátit na pana Lence: vladimir.lenc@sprinx.com, tel.: 739 583 903, Sprinx Systems a.s.

 

Aktualizováno dne 15.4.2024

Fiza   Microsoft