Menu

KelSTART

Vyzkoušejte si naše programy na Vašich reálných datech! Stáhněte si demoverzi, nebo se zaregistrujte a získejte zdarma účetní program KelSTART. Po registraci Vám pošleme ucelený soubor návodů a tipů, které Vás naučí s programem pracovat a naplno ho využívat.

Demoverze

(bez registrace)

Demoverze účetního programu umožňuje zpracovat 60 dokladů v účetnictví, 6 přijatých faktur, 6 vydaných faktur, 10 pokladních dokladů, 10 bankovních dokladů, evidenci majetku (1 položka odpisovaného majetku a 20 položek drobného majetku), mzdy a personalistiku pro jednoho zaměstnance, 15 skladových dokladů, 3 objednávky, 10 paragonů v modulu Kasa a evidenci modulu Cesty pro 1 auto.

Stáhnout

KelSTART

Účetní program zdarma (s registrací)

Časově neomezená verze účetního programu KelSTART zdarma. Registrací získáte program s průběžně aktualizovanou legislativou (včetně EET), bezplatnou zákaznickou podporu (hot-line) a e-mailové návody a tipy, jak program používat. Program umožňuje zpracovat 600 dokladů v účetnictví, 60 přijatých faktur a 60 vydaných faktur, 100 pokladních a 100 bankovních dokladů, evidenci majetku (3 položky odpisovaného majetku a 20 položek drobného majetku), mzdy a personalistiku pro 2 zaměstnance, 150 skladových dokladů, 30 objednávek, 100 paragonů v modulu Kasa a evidenci modulu Cesty pro 1 auto.

Více
Fiza   Microsoft