Menu

Reference

Velmi dobře propracovaný program pro vedení účetnictví a daňovou evidenci.

Andrea Vondráčková

Program pružně reaguje jak na změny legislativy, tak na připomínky uživatelů. V posledním roce jsem jej doporučila čtyřem novým uživatelům.

Žižková Irena

S Vaším programem se opravdu dobře pracuje – má mnoho možností a když jsme tu měli auditory, tak si týden vymýšleli různé podklady a byli překvapeni, že jsme byli schopni jim vše v Excelu dát. Říkali, že se s tím v běžné praxi vůbec nesetkávají, tak jsme samozřejmě program chválily a říkaly jsme, že je to tím softwarem.

Nina Kavečková

Program je jednoduchý, přehledný, splňující veškeré požadavky jak ze strany organizace, tak i kontrolního orgánu. Vhodný i pro laiky.

Jarmila Kudličková

Pracuji na programu už skoro deset let a jsem moc spokojená. Moc dobře se mi s ním pracuje, a když mám problém, vím, že mi někdo z vaší firmy pomůže, poradí.

Mikešová Irena

V programu mi nic nechybí, vše je přehledné a včas aktualizované podle legislativních požadavků.

Ing. Dagmar Zachová

S Vaším programem naše firmy pracují již 20 let, znovu musím konstatovat, že je to špičkový program, protože jinak bych ten velký nápor práce bez něj nezvládla. S Vašim účetním programem jsem velmi spokojena, všude Vás chválím. Vám všem velké díky.

Eva Jelínková – ekonomka

Vždy jsem se bránil jakémukoli účetnímu programu, pro účtování v podnikání jsem využíval vlastní program v Excelu. S nutností přejít v hospodaření spolku na podvojné účetnictví jsem hledal vhodný program. Našel jsem KelMINI a když jsem mohl účtovat v jednom programu i pro sebe, v daňové evidenci za pár korun, byla volba jasná.

Jaroslav Klečka

V programu se dobře pracuje, výborná je spolupráce s poskytovatelem programu.

Ivana Himrová

Filtrovat
Fiza   Microsoft