Menu

Prověřování bonity obchodních partnerů z KelEXPRESS a KelSQL na měsíc ZDARMA

27. 3. 2012

Od podzimu 2010 je v systémech KelEXPRESS a KelSQL zpřístupněna bezplatná funkce semaforu Creditcheck. V adresáři je každé firmě přidělen barevný semafor, který poskytuje informace týkající se kredibility. Červený semafor například znamená záznam v insolvenčním rejstříku, exekuci, dluh na zdravotním pojištění atd.

Semafory CreditCheck

 

semaphore-green     V databázi Creditcheck nebyly nalezeny žádné informace o skutečnostech nebo změnách ve firmě, které by mohly (ale nemusely) mít vliv na bonitu.

semaphore-orange     Jsou k dispozici informace o skutečnostech nebo změnách ve firmě, které mohou (ale nemusí) mít vliv na bonitu.

semaphore-red      Jsou k dispozici informace o skutečnostech nebo změnách, které zpravidla mají (ale nemusí) významný vliv na bonitu.

 

Pokud se zajímáte o detailnější popis hodnocení včetně všech získaných dat o firmě, jedná se o placenou službu systému Creditcheck. Nyní však máte možnost si tuto službu zdarma vyzkoušet.

 

Do 30.4. můžete v programech KelEXPRESS a KelSQL zdarma prověřovat kredibilitu zákazníků!

Ve spolupráci s firmou CreditCheck jsme pro naše uživatele připravili akci Prověřování bonity obchodních partnerů z KelEXPRESS a KelSQL na měsíc ZDARMA. V rámci této akce máte do 30.4. možnost v KelEXPRESS a KelSQL zdarma prověřovat kredibilitu zákazníků formou zobrazení reportu CreditcheckList. Na reportu jsou soustředěny informace z více než 10 informačních zdrojů. Stačí dvakrát kliknout na semafor u firmy, o které chcete získat podrobnější informace, a okamžitě se dostanete do podrobného CreditCheckListu se všemi dostupnými informacemi.

 

CreditCheckList

Fiza   Microsoft