Menu

Software KELOC v hostovaném provozu

21. 3. 2012

Aktualizovali jsme pro vás ve spolupráci se společností Outsourcing Solution s.r.o. podmínky provozování ekonomického software KELOC v moderním prostředí Cloudu. Služba Dragon Cloud od společnosti Outsourcing Solution vám umožní provoz našich programů KelWIN, KelEXPRESS a KelSQL nebo i jakýchkoliv jiných Vašich aplikací v Cloudu s možností zabezpečeného přístupu přes internet odkudkoliv z celého světa.

„Sednete k jinému PC v kanceláři, přihlásíte se a máte svoji plochu. Včetně rozepsaného mailu. Sednete si doma ke svému počítači a máte svoji plochu. Včetně rozepsaného Excelu. Sednete si v Londýně do kavárny a máte svoji plochu. Včetně rozepsané prezentace.“

Podobným způsobem můžete z jakéhokoliv počítače připojeného na internet spustit Váš KelWIN nebo KelSQL.

Mezi hlavní přednosti služby Dragon Cloud patří:

Jak to funguje?

Hlavní myšlenkou je převedení Vašeho firemního serveru „mimo firmu“ do profesionální serverovny – místo toho, abyste se o něj starali ve vedlejší kanceláři.  V realitě to znamená, že když přijdete do své práce, připojíte se ze svého PC na počítač, který je umístěn v serverovém centru. Toto řešení přináší několik hlavních benefitů:

Bližší infromace jsou na produktovém webu www.dragon-cloud.org

Cena řešení

Varianta A:

Cena: od 340,- Kč bez DPH / měsíc
Zákazník dostává administrátorská práva k virtuálnímu privátnímu serveru o definovaných parametrech a o veškerou IT stránku provozu aplikace KELOC, jako jsou aktualizace či zálohování, se stará sám.

Varianta B:

Cena: od 600,- Kč bez DPH / měsíc
Zákazník pracuje se svými daty v aplikaci KELOC a má k dispozici plný IT servis, kdy aktualizace či každodenní zálohy zajišťují pracovníci firmy Outsourcing Solution s.r.o. Věnuje se pouze práci v KELOCu, aniž by se jakkoliv staral o provozní stránku aplikace. Paušál obsahuje 0,5h technické podpory/uživatele zdarma.

U obou alternativ je k dispozici placená technická podpora firmy Outsourcing Solution s.r.o.
Své dotazy ohledně hostingu v cloudu můžete přímo směrovat na obchodní oddělení Outsourcing Solution s.r.o.: obchod@outsourcing.cz, +420 515 917 850.

Programy KELOC ve službě Dragon Cloud si můžete snadno vyzkoušet následujícím způsobem: klikněte na odkaz http://aktualizace.keloccs.cz/demo/demoKELOC.exe, a zvolte Spustit nebo Uložit soubor. Pro opakované používání si můžete demoKELOC.exe uložit například na Vaši plochu a odtud kdykoliv spustit. Program se po spuštění přihlásí na plochu vzdáleného serveru, kde jsou mj. k dispozici demoverze programů KelWIN a KelSQL.

Fiza   Microsoft