Menu

Cena a objednávka KelEXPRESS

Licence účetního software KelEXPRESS nabízíme ve třech verzích – BASICSTANDARD a PROFI. Tyto verze se liší pouze počtem dokladů, které lze zpracovat v jednom účetním období (není-li uvedeno jinak). Je možné vzájemně kombinovat moduly různých verzí a rozsah licence můžete kdykoli podle potřeby změnit. Kalkulace ceny vychází z počtu současně pracujících uživatelů v jednotlivých modulech. Cena vyjadřuje měsíční platbu bez DPH a zahrnuje právo k užívání programu v dané konfiguraci na jeden kalendářní měsíc, bezplatné aktualizace programu a uživatelskou podporu (hot-line).

JAK VYPLNIT CENÍK?

U jednotlivých modulů vyberte verzi, která vyhovuje Vašim potřebám (BASIC, STANDARD nebo PROFI) a vyplňte počty uživatelů, kteří budou v modulech současně pracovat.

POŘÍZENÍ LICENCE FORMOU PRAVIDELNÝCH MĚSÍČNÍCH POPLATKŮ PŘINÁŠÍ ŘADU VÝHOD:

Po celou dobu poskytování licence garantujeme soulad s aktuálně platnou legislativou. Software i data jsou umístěna na Vašem serveru, nejedná se tedy o cloudové řešení. Po ukončení poskytování licence má uživatel svá data i nadále k dispozici v režimu náhledu do jednotlivých modulů, kontrolu dokladů nebo tvorbu tiskových sestav.

Fiza   Microsoft