Menu

Mzdový software

24. 10. 2012

Žádná mzdová účetní se dnes neobejde bez přehledného mzdového softwaru. Modul „Mzdy a personalistika“, který nabízí kompletní zpracování mzdové agendy podle aktuálně platné legislativy, proto nabízíme ke všem našim účetním programům (KelSTART, KelMINI, KelEXPRESS a KelSQL).

Nadstandardní funkčnost

Modul „Mzdy a personalistika“ nabízí celou řadu funkcí.

S přehledem zvládá smluvní, hodinové, časové i tarifní mzdy, jejich automatické účtování podle Vašeho vlastního nastavení, průběžný výpočet mzdy během zadávání podkladů, neomezený počet vlastních uživatelských složek mezd (příplatky, příjmy, jednorázové i trvalé srážky) nebo zpracování trvalých i mimořádných záloh na mzdu.

Samozřejmostí je široké spektrum přehledů s možností libovolného filtrování dat, export do programů jako MS Excel nebo Word či propojení s docházkovými systémy. Náš mzdový software navíc obsahuje například evidenci vzdělání, znalostí, školení, lékařských prohlídek zaměstnanců či osobních dokladů, vyúčtování daně z příjmu, výpočet exekucí i povinného podílu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Oborový balíček „Mzdy a personalistika“ umožňuje kompletní zpracování mzdové i personální agendy a díky přístupu do modulu „Banka“ můžete elektronicky zasílat zpracované příkazy k úhradě do Vaší banky.

Výhodné licencování systému

Systém nabízíme k užívání za cenu pravidelného měsíčního poplatku dle rozsahu poskytované licence. Platíte jenom to, co opravdu potřebujete, bez vysoké počáteční investice.

 

Aktualizováno dne 17. 6. 2016

Fiza   Microsoft