Menu

Software pro restaurace, restaurační systém

2. 11. 2012

Provozujete gastronomické zařízení a hledáte ten správný restaurační systém? Potřebujete, aby jej bylo možné propojit s dotykovým displejem, tiskárnou paragonů nebo pokladní zásuvkou? Řešením je náš balíček „Restaurace“, který nabízí komplexní řešení pro vedení restaurace.

Co umí náš restaurační systém?

Uspořádejte si v našem softwaru stoly dle skutečného rozložení stolů ve Vašem podniku, vytvářejte účty ke stolu či přímo na zákazníka, a to včetně otevřených účtů pro pravidelné návštěvníky, tiskněte doklady včetně loga a obrázků nebo automaticky zasílejte objednávky z restaurace do kuchyně. Náš přednastavený balíček „Restaurace“ zahrnuje přístup do modulů Restaurace a Sklad, lze jej však kdykoliv libovolně rozšířit o další moduly z nabídky systému KelEXPRESS. Balíček „Restaurace Plus“ obsahuje navíc přístup do modulů Účetnictví, Faktury vydané, Faktury přidané, Pokladna, Banka a Objednávky. Kromě vlastního provozu restaurace v něm lze tedy vést kompletní účetní agendu. Také tento balíček lze libovolně rozšířit o další moduly z naší nabídky KelEXPRESS, hoteliéři zajisté ocení například možnost provázání modulů Restaurace a Hotel, díky kterému mohou mimo jiné účtovat platby na pokoj. Značnou výhodou celého našeho systému KelEXPRESS je jeho vysoká variabilita a možnost konfigurace na míru přesně Vašim potřebám. Nemusíte tak platit za nic, co skutečně nevyužijete!

Vyzkoušejte si jej zdarma!

Bez nutnosti instalace si můžete program sami vyzkoušet v moderním prostředí cloudu. Stačí si zde stáhnout program, který Vás po spuštění sám připojí ke vzdálené ploše. Vyberete program KelSQL a spustíte jej – pak už si můžete demo našeho restauračního systému sami projít a otestovat. V noci jsou následně testovací data automaticky vrácena do původního stavu. Pokud by Vám něco nebylo jasné, po stisku klávesy F1 zobrazíte nápovědu a pro podrobnější dotazy nás neváhejte kontaktovat. Jen se nezapomeňte odhlásit pomocí příslušné ikony, až budete s testováním našeho software pro restaurace hotovi.

Fiza   Microsoft